Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vérvizsgálaton megtudják...

Vérvizsgálaton megtudják mondani hogy én tüdöztem-e le vagy más dohányos ember füstjét lélegeztem be?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hülyén hangzik a kérdés, végülis az lenne hogyha mondjuk kedden van vérvizsgálatom és ma cigiztem (tudom hogy az igy is ugy is latszodni fog) de mondjuk ha at mondanám hogy sokat vagyok olyan emberekkel akik cigiznek, akkor az hihető lenne?


Válaszokat előre is köszönöm!!



2019. jan. 13. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
A dohányzás nem látszik a vérvételen. Az meg főleg nem, hogy kinek a füstjét tüdőzte vagy nem tüdőzte le valaki.
2019. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem látszódik, max. ha valami speciális nikotin vizsgálat lenne, de sosem találkoztam még ilyennel, pedig vágom ezeket a témákat. Ennek ellenére a dohányzás idióta szokás és a saját életed nyomorítod meg vele nem másét.
2019. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
A vérvétel nem, de a szénmonoxid kilégzési teszt jól mutatja, ha a beteg dohányzott a vizsgálat előtti 24 órában.
2019. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem fog látszani a leleteden, hogy dohányoztál.

Látom, még kezdő vagy, próbálj meg nem rászokni, mert leszokni sokkal nehezebb lesz!

2019. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
A vervetelen nem figyelik, hogy a 15 eves Pistike cigizett-e vagy sem.
2019. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tudom hogy nem jó és nem is akarok rászokni és nem is dohányzok sűrűn (tudom egyáltalán nem kellene)

Utolsónak pedig se 15 éves se "pistike" nem vagyok :)

2019. jan. 13. 23:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már látszik akkor gond van.
2019. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!