Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi kell egy RBA tanképítéséhez...

Mi kell egy RBA tanképítéséhez, és miből mennyi? (E-cigi)

Figyelt kérdés

Sziasztok, most álltam rá az e-cigire, és hallottam erről az RBA kazánról, mit lehet erről tudni, és hogyan kéne neki állnom, egyáltalán az én modomra lehet-e?

Egy Smoant Cylon modot használok, és most egy eleaf sextupe 0,17 ohmos porlasztó van benne.

Nem tudom ez mennyi kevés infó, de örülnék némi segítségnek 😅.



2019. jan. 13. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A MOD-ban nincs porlasztó 😉

A tank típusa kell, és meg kell nézni, hogy lehet e hozzá RBA-t kapni. Ha igen, akkor veszel egyet, majd huzalt és vattát, és hozzá pár segédeszközt (pontosítok ha aktuális). Kb. 3-5 porlasztó árából kijönnek a kellékek.

2019. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Melo 300as tankom van
2019. jan. 15. 22:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja persze, természetesen nem úgy ertettem, hogy benne, hanem hogy rajta a tankba😅😅
2019. jan. 15. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Kb itt a legolcsóbb, de ha rákeresek a fasttech keresőben, akkor nem lehet kapni.

Kell hozzá vagy előre gyártott tekerés vagy magadnak veszed több méterben

Ettől alacsonyabb ellenállásút semmiképp se vegyél, mert dual, ezért osztódik az ellenállás.

Ha tudsz inkább nagyobb ellenállásút keress, ha kész tekerést akarsz venni

[link]


[link]

Ss huzal

[link]


Utóbbihoz segédeszköz

[link]


Ez mindenképpen kell:

[link]


[link]


Kell még olló vagy csípőfogó

2019. jan. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!