Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megszáradt dohánnyal mit...

Megszáradt dohánnyal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
és csak nekem szokott olyankor az íze nagyon "elromlani"? még ha sikerül is betölteni elszívni lehetetlen mert a friss levegő esküszöm finomabb. ( na erre most a cigi ellenesek kapni fognak :D )

2019. jan. 16. 17:17
 1/6 A kérdező kommentje:

club címkét mint márka gyakori átírta klubra xD

amit szívok kék club hüvely és arany marlboro dohány

2019. jan. 16. 17:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen dohányra való cseppek, pont azért, hogy visszanedvesítse.
2019. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző jól írja! De olcsóbb megoldás pár vékony szelet almát vágni es betenni a dohány mellé.
2019. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
imént olvastam valaki 1 szeletet tett bele 4 órácskára és jó lett neki, én is most kíváncsi vagyok mi sül ki belőle :D
2019. jan. 16. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl a kezed tedd a csap alá, ês rázz róla a dohányra egy kis vizet. Tedd be egy zárt zacsiba, azt meg a radiátorra pár percig. Így ahogy a melegtől párolog, egységesen nedves lesz. Az se baj ha kicsit túlnedvesíted, mert utána gyorsan ki tudod szárítani ahogy neked jó .
2019. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bevált az alma, éjjelre is bent felejtettem de lehet kellett is neki :D az íze sem olyan rossz már mint volt
2019. jan. 17. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!