Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hova rejtsem el a cigim?

Hova rejtsem el a cigim?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy cigis, de van itthon egy dobozzal igazából nem is tudom, miért. Az a gond, hogy anyukám szeret rendet rakni nálam (nem azért, mert rendetlen vagyok, ez a mániája) és kutakodik a dolgaim közt. Van valakinek valami jó ötlete, ahol nem találná meg?

2019. jan. 18. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fehérneműid között is turkál? Ha ott nem, akkor oda el tudod rejteni. Vagy kabátzseb, ami mindig nálad van, és így nem tud benne kotorászni mikor nem vagy otthon.
2019. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pl a dobozaim között, a ruhás szekrényem alján jó helyen lenne. Persze te azzal ki vagy segítve, hogy én hova tudnám, hiszen te nálam nem tudod elrakni, én pedig mivel nem voltam nálad így fogalmam sincs, te hova tudnád.
2019. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehová, inkább ne szívd, jobb lesz neked is.

Az exem a wc mögé rejtette, de az nem volt túl jó ötlet. (ott is szívta, és bemagyarázta, hogy a szomszédból jön a füst)

2019. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Sehova, vállald fel. Kipróbálni a cigit nem gyávaságra vall, akkor vállald is fel. Mitől félsz? Cigiztél már. Ergo olyasmit csináltál ami akár meg is ölhetett volna.
2019. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Könyvek mögé a könyvespolcon, társasjátékos doboz, csupa olyan dolgot keress, amihez már ősidők óta nem nyúlt senki.


Te ismered a szobádat, te tudod mi hol van, és hogy mi megfelelő a cigi rejtegetésére,nem hiszem hogy megnyugtatnálak vele, ha részletesen magyaráznám, hogy mi hol van a te szobádban, és hová érdemes rejtened :D

2019. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pl ha van még valami plüss a szobádban akkor annak a belsejébe, ha tépőzáras, vagy a radiátor mögé(mondjuk ilyenkor megy szóval nem jó). De akár a széked aljára is odaapplikálhatod
2019. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!