Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Liquid keverés, avagy hogyan?

Liquid keverés, avagy hogyan?

Figyelt kérdés
Na a kérdésem annyiból állna, hogy kevertem liquidet egy nagy (bolti liquides üvegbe, vivo 40ml-be) mikróztam őket az első no problem, de a másikat véletlen tovább, hagytam bent, elkezdtem mást csinálni, és mire eszembe jutott felpúposodott az üveg teteje, nem durrant ki, gyorsan hideg viz alá tettem, átöntöttem másba, és azóta itt van a szóbámba, és ma mondom kiprobálom azlért, de az izével semmi probléma nincs, bajom lehet tőle?

2019. jan. 29. 19:41
 1/1 anonim válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod mikor mi csináltuk először akkor nekünk is felpúposodott az üveg mert túl sokáig lett bent hagyva :D de elszívtuk semmi bajunk nem lett tőle ez kb fél éve történt viszont ha teheted ne mikrózd inkább melegíts fel egy tálba vizet jó melegre és tedd bele kb ugyan az de legyen jól rácsavarva a kupak nehogy bele menjen a víz vagy max ne lepje el :D az a baj a mikró káros anyagokat bocsájt fel a műanyagból nem annyira de azért na :D
2019. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!