Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzástól kapok levegőt...

A dohányzástól kapok levegőt nehezen?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár hónapban nem kapok úgy levegőt, ahogy régebben. Egyszerűen úgy érzem egy óriási mély lélegzetet kell vennem, hogy végre elérjem a "kívánt hatást". 2-3 éve dohányzom rendszeresen, előtte csak néha bulikban szívtam el egy-egy szállal. Csak a cigire tudok gondolni mint kiváltó okra, de személy szerint nem tudom elképzelni, hogy ilyen rövid idő alatt így betett volna nekem. Ez volna az oka ténylegesen, vagy lehet, hogy más? (egy nap körülbelül 10-15 szálat szívok el általában, de változó, mert van amikor elmegyek egy buliba, s elszívok 30 szálat is, s van, amikor úgy jön ki a nap, hogy csak ötöt szívok el)

2019. febr. 7. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy a cigi mi mas? En 2,5 eve cigiztem amikor nekemis mely levegot kellett vennem mert mintha nem kaptam volna eleget olyan volt, kohogtem,krakogtam es hamar kifulladtam. Leraktam es azota megszuntek ezek a problemak. Aposom 45 eve szivja es fekete maszlagokat kopdos fel egesz nap es kemeny asztmas, a mento viszi el mindig mert annyira fullad es megsem rakja le. Nagymamam is 10 ev bago utan asztmas lett de o lerakta es azota nem fullad. Ha nem rakod le akkor jarj futni vagy uszni hogy taguljon a tudod es kapj levegot
2019. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez nem a cigitől van, ez rekeszsérv. A cigi max annyiban járul hozzá, hogy savat csinál.
2019. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2019. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

18.01


Ez aztán egy igazán kimerítő, hasznos válasz volt.

2019. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!