Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nikotinos liquidnek van...

A nikotinos liquidnek van mellékíze a menteshez képest?

Figyelt kérdés

Eddig 50/50-es folyadékot használtam, 0-ás és 3mg/ml-es tartalommal, éppen ami jól esett.

Viszont a nikotinos folyadéknak van egy elég fura mellékíze, valamivel nehezebb is szívni. Ez normális hatás, vagy lehet a liquid nem a legjobb minőségű? (eliqua-s, mást nem próbáltam még).

Viszont ha ez teljesen természetes, 30VG/70PG alappal valemmynire elnyomható lehet az íze?


2019. febr. 12. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Csá tesó!Há van epres rágógumis csokis satöbbi satöbbi boci boci!
2019. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ízbeli különbséget nem tapasztaltam, inkább úgymond a nikotinos jobban ütött, mellkasban (kb mint amikor olyan töltött cigit szív az ember, amiben kevés a dohány)

Nullás liquidnél mintha nem szívtam volna semmit.

Igaz mondjuk, hogy dohányízűt soha nem próbáltam, mindig valamilyen gyümölcsöset variáltam. Nullás + 12 mg keverékében.

Attól függ, hogy most milyen ízt használsz. Az eper a legfinomabb minden márkánál (sztem).

2019. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, ezeket tapasztaltam én is. Nem is konkrét ízbeli hatásra gondoltam (az aroma nyilván ugyanazt hozza ki mindkettőből), hanem időnként valamilyen kellemetlen íz jön vissza egy "büfivel".

Köszönöm.

Elsőnek külön köszönöm, hogy a napközi után gyorsan leírt valamit, ami éppen az eszébe jutott.

2019. febr. 12. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!