Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki egy hétig nem...

Ha valaki egy hétig nem cigizik és nincs is rosszul, nem ideges, akkor lehet rá mondani, hogy nem függő?

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki azt mondja, hogy nem függő, csak jólesik neki a cigi.

Össze vissza cigizik. Van, hogy 1-2 napig semmi vagy max. 2-3 szál. És van, hogy egymás után elszívunk fejenként 3-4 szálat. Aztán kis idő múlva megint 2-3 szálat.

Én elég sokat cigizek, de ő csak időnként szív sokat.

Buliban például ő is elszív vagy 12-15 szálat.


Azt mondja nem függő.

Ha egy hétig nem gyújt rá és látom, hogy nem ideges és nem is kívánja, akkor lehet, hogy ő tényleg csak így ímmel ámmal cigizik?


2019. febr. 13. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő nem függő.
2019. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy csinálom. Nem kívánom, nincsenek elvonási tüneteim, nem "pang a tüdőm" ahogy szokták mondani. Csak szimplán jól esik alkalom adtán 1-2 vagy több szál. Van amikor egy héten belül elmegy egy dobozzal, van hogy hónapokig egyáltalán semmi.
2019. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok... Hetekig hónapokig semmi de ha elmegyek bulizni elmegy egy dobozzal... Bár többszőr is el tudnám szívni... De tudom hogy nem akkor nem
2019. febr. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez is függőség, csak nem a hétköznapi értelemben. Általában kötődik ez is valamihez, egy érzelemhez vagy szituációhoz. Én is így voltam anno, de végleg leraktam, most meg már hányingerem van tőle ha rá gondolok is.
2019. febr. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!