Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le szeretnék szokni a cigiről....

Le szeretnék szokni a cigiről.3 napja nem gyújtottam rá de nehezebben veszem a levegőt meddig tart?

Figyelt kérdés
Másnak is volt ilyen? Amíg cigiztem nem fulladtam csak így hogy nem cigizek (tuti pszichés vagy én nem is tudom a magyarázatát) Meddig fog tartani? Milyen módszerekkel tudom áthídalni a kezdeti nehézségeket? Előre is köszönöm válaszod

2019. febr. 19. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akaraterővel. Eddig kibírtad, nagyon ügyes vagy, tarts ki.
2019. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig fog tartani, amíg rá nem jössz, hogy csak produkálod magad, hátha rá tudsz mutogatni a fulladásra, hogy ezért nem szoktál le. Csak "hisztizik" a szervezeted, hátha rászed. De ne hagyd magad.

Én az elejétől fogva tudtam, hogy minden ilyen csak az agyam trükkje. Semmilyen tünetem nem is volt.

2019. febr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Le lehet szokni! 7 hónapja nem szívom! Tudom hogy most neked nagyon rossz, de elküldöm az én story-mat hátha segít! Írj nyugodtan. Segítek amiben tudok!
2019. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2019. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom benne van e ebben a kérdésben, de 14 év után tettem le! Az első hónap bitang nehéz kb. Ez az az idő még a nikotin kiürűl! Nem fogom neked azt mondani hogy egy hónap alatt le fogsz szokni. Nem! Nem fogsz! Nem írtad hány éves vagy, de 1. Ne igyál alkoholt! Egy pohár sört sem! 2. Ha csak egyet bele szívsz vége az egésznek! Kezdheted előlről. 3 sportolj. Tök mindegy mit, de legalább 2 naponta fáraszd le magad valamivel. Én kerékpároztam.mindig az sem segít, de segít a tisztulásban és utána sokkal nyugodtabb leszel. Nem tudom. Ha nincs sulyzód akkor csinálj fekvőtámaszokat! Valamit muszáj lesz! Ha van rá pénzed vegyél nikotinos rágót. Egy hétig rágtam! Aztán azt mondtam hogy ha le akarok szokni leszokok rágó nélkül is.

Aztán végül tényleg rágóztam pár hónapig de Sima egyszerű rágó orbit. Még néha most is elrágok egyet. Na meg van egy videó amit azért hallgatam mert én nem tudtam aludni. Annyira nem tudtam aludni, hogy volt olyan hogy aludtam 1 órát. Aztán pár hónapig 3-kor 4-kor keltem. Előtte is hamar keltem, de nem ennyire. Vissza térve a videóhoz én azon aludtam el minden este, majd elküldöm, ide nem linkelem be mert gondolom törölnék. Totál hülyeségnek tartottam az elején azt a videót, de nekem az sokat segített! Én le töltöttem este bekapcsoltam telefonon. Volt hogy a felénél aludtam. Meg ahogy láttam a videó adatait like, kommentekben nem csak nekem segített! Próbáld ki! Keress nyugodtan! Küldöm a linket üzenetben

2019. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!