Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Èsz nèlkül cigizek. Sokszor...

Èsz nèlkül cigizek. Sokszor egymàs utàn ràgyùjtok. Hogy szoktassam rà magam arra, hogy fèl òrànkènt szìvjak 1et?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 04:38
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ne gyújts rá, ennyi. Más módszer nincs. Keress más kényszercselekvést.
2019. febr. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne gyújts rá ennyit.
2019. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Gondolj az egészségedre! :)
2019. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lelkem mèlyèn nwm ilyen vàlaszokat vàrtam. :D Aki nem dohànyzik annak könnyű az èszt osztani. Inkàbb dohànyosok velemènyère voltam kìvàncsi akiknek bevàlt mòdszerük van a cigimennyisèg csökkentèsère.
2019. febr. 21. 23:27
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nyugi, az voltam, szivaroztam, szivarkáztam, cigiztem is, tudom miről beszélek.
2019. febr. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tudom hogy nehéz, én is dohányzom. Próbálj kitalálni valamit, amit minden cigizes után csinálsz. Kapcsolj hozza valamilyen cselekvést, hogy ne rögtön a következő cigire gondolj. Illetve ha elmész otthonról pár órára, ne vigyel magaddal sokat.
2019. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha kimentél, elszívtál egyet, menj be akárhol is vagy. Sajnos nincs más megoldás.

Nekem egyetemem szar, fél órás szünet, végig kint, képzelheted...

2019. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!