Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik cigi jobb szerintetek?

Melyik cigi jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

*Antidohányosok kíméljetek*

Na, a lényeg hogy nem rég vettem piros core touch Marbit, de nekem elég erősnek tűnt, most azon gondolkodom hogy váltok csak nem tudom eldönteni, hogy mire, a kék multin és a kék lucky strikeon gondolkodtam, megtudnátok mondani hogy melyik milyen erős? Esetleg tudnátok ajánlani?



2019. febr. 21. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
2019. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kék multit szívok. Az 6/0.6 mg-os.


Ha nagyon távolról indulunk, cigi kétféle szűrővel van forgalomban. Aminek a füstszűrőjén a papír narancssárga, az egy egyszerű szűrő. Ezek a cigik erőteljesebb, kaparósabb ízűek. (Marlboro, Lucky Strike...)


Aminek fehér a szűrője, abban multifilter szűrő van, tehát az aktív szén mellett van egy másik szűrő (az a fekete), amitől ezeknek az íze lágyabb, gyengébbnek tűnő. (Multifilter, Sopianae...)


Én kipróbáltam nagyjából minden létező cigit, de csak a kék multi ízlik. Ha éppen nincs, akkor a világoskék szofi. Ízvilágban ez hasonlít a kék multira.

2019. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!