Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Öt napja nem dohányzom és...

Öt napja nem dohányzom és szinte kibírhatatlan a cigi utáni vágy, meddig tart ez az érzés?

Figyelt kérdés
Láncdohányos voltam napi 40-60 szálat szívtam és most szinte sírok a hiányától!

2019. márc. 3. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára jobb lesz.
2019. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
napi 40-60szál meg a lánycdohányzás? ezt fejtsd már ki bővebben.....
2019. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Addig, amíg hisztit produkálsz, csak hogy rágyújthass. Ha felhagysz a mindenféle kifogások keresésével, jobb lesz.
2019. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam leszokni a sima cigiről ezért váltottam elektromosra egy évig azt szivtam de utána arról se tudtam leszokni nagyon sokat szivtam belőle magas nikotin tartalommal. De aztán rászántam magam és már több mint egy hónapja nem szivok semmit. Az első két hét volt a legroszabb. Nálam úgy volt, hogy az első néhany napot jól birtam utána készültek ki az idegeim. Egy hónap után már ha valakit cigizni látok nem kivánom meg hidegen hagy, de olykor eszembe jut bizonyos élethelyzetekben, hogy milyen jó lenne most érezni, hogy elönt a nikotin, de lassan ez is elmúllik majd. Ja és folyton söröztem a leszokás közben és a csipszek is segitetek, hiztam is vagy 8 kg ot 1 hónap alatt
2019. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
3 hét kb
2019. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
13%
Én most szívtam el egy szálat :)
2019. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A cigi egy szenvedély. Mindenkinek szüksége van valami szenvedélyre. Keress valami mást helyette. Amit ugyan annyiszor tudsz csinálni és örömet okoz.
2019. márc. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!