Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szülők, ti hogy fogadnátok,...

Szülők, ti hogy fogadnátok, ha a lányotok azt mondaná nektek, hogy szeretne egy ecigit?

Figyelt kérdés
Nem menőzés miatt, hanem mert tetszik neki.

2019. márc. 3. 21:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
73%

Szerintem egy szülő se engedné meg a gyerekének hogy cigizen/igyon.

Egy szülőnek a gyermeke egészsége a legfontosabb.

2019. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
E-cigiről van szó.
2019. márc. 3. 21:43
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Az e-cigizés is egészségtelen. Csak kevésbé, mint a hagyományos cigi.
2019. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 wagnerur1 ***** válasza:
100%

Semmiképpen sem engedném.

Egyrészt dohányoztam 30 évig, most még e-cigizek. Tudom mit és miért. Minden ilyen a hülyeség határán túl van.

2019. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És a többieknek hogyhogy engedik? mert itt gyakorin mindenki azt írja, hogy nem engedné, de amennyi kiscsajt látok a sulimban, nem hinném hogy mindenki titokban csinálná...
2019. márc. 4. 18:50
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nekik sem engedik meg otthon. Nem tudom, hogy hány éves a lányod, de én mikor 13 voltam már a legtöbb osztálytársamnak volt akinek kellett. Nekem is volt/van, de tudom, hogy egészségtelen, így nem használom és nem is kívánom.

16/F

2019. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Minek kellene egy kiskorú cigizen?

1.kur*a drága

2.kur*a egészségtelen

3.semmi értelme

4.undoritó

5.és megszól mindenki

2019. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 még mindig nem cigiről van szó, hanem ecigiről...
2019. márc. 4. 20:36
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Én az e cigit a sima cigiről való leszokásra használtam, te a lányodnak valszeg nikotin menteset vennél amivel nincs is semmi baj arra úgymond nem szokik rá de értelme sincsen ilyet szivni.

Olyan nincs, hogy tetszik neki... teljesen felesleges dolog amire igazabol nincs szüksége. Szerintem csak azért kell neki mert másoknak is van, te meg elkényezteted és megfogod neki venni... dehát a te dolgod, hogyan neveled a gyerked nem a miénk.

2019. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Az én szüleim nem adnak piját de ha iszok akkor azt mondják hogy sehonét nem akarják halani hogy milyen részeg voltam szerintem e-cigivel az lenne hogy nem akarják ismerösöktöl halani hogy: multkor látam Antist cigizni. A szüleim nagyon kedvesek és nagyon szeretem öket de enek elenére nem cigizek és ini is csak olyankor szoktam mikor valami nagy buli van (mértékel)
2019. márc. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!