Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnák leszokni?

Szunyo37 kérdése:

Hogy tudnák leszokni?

Figyelt kérdés
Szeretnék leszokni a cigiről, de nagyon nehéz. Sokat szívok, főleg ha ideges vagyok. Milyen módszert tudnátok ajánlani? Rég óta dohányzom. 50 vagyok.

2019. márc. 4. 05:34
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nincs modszer, “”” egyszeruen””” csak nem gyujtasz ra a kovetkezore. Mar 1 ev 2 honapja nem cigizem es meg mindig baromira hianyzik :s
2019. márc. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszer csak nem gyújtottam rá többet. Elfogyott a dobozom, és azt mondtam, elég volt, sem utána mászkálni, sem a pénzt költeni rá nem akarom tovább. És sikerült. Az eleje meglepően simán ment, 3 hónap körül estem vissza majdnem, de kibírtam, és azóta csak akkor jut eszembe, ha dohányzó embert látok.

Nekem sokat segített az is, hogy anyukám velem együtt letette, hogy támogassuk egymást.

Neked nem akadna egy társ? Akivel mindent megbeszélsz és megakadályozzátok egymás gyengeségeit?


Egy ismerősöm meg úgy csapott bele, hogy a szokásos nemzetit csukva találta, ezen felhúzta magát, puffogva beült a kocsiba, elrongyolt és elhatározta, hogy akkor nem is vesz.


A spontán döntések működnek szerintem ebben a témában.

2019. márc. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ezzel a könyvvel szoktam le 26 év után:

[link]

Ha szeretsz olvasni, és meg is érted a lényeget, akkor nem lesz nehéz leszokni. A könyv után teljesen másképp viszonyulsz a cigihez és a leszokáshoz. Ha nem szeretsz olvasni, akkor hangoskönyv formájában is elérhető egyes fájlmegosztó oldalakon, és egy telefon+fülhallgató segítségével 3-3,5 óra alatt meghallgathatod. Sok sikert!

2019. márc. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fejben dől el. Akarat kérdése. Én, lassan 5 éve szoktam le. Mai napig van hogy megkívánom. Sőt volt időszak hogy ra is gyújtottam. De erőt vettem magamon, es 4 hónapja nem szívom. Igaz, csak pár slukkok voltak. De akkor is...
2019. márc. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És nekem az volt a módszer, hogy egyszerűen nem gyújtottam rá. Nem használtam tapaszt, semmit.

Előző voltam.

2019. márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Champix tabletta.Receptköteles,a házi orvosoddal írasd fel.
2019. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elköltöztem egy új lakásba. Kimentem az erkélyre rágyújtottam és láttam, hogy a füst a szomszéd erkélyen száradó ruhákra száll. Úgy elszégyeltem magam, hogy soha többet nem gyújtottam rá. Ennyi. Pár hétig hianyzott néha..maradt 2.szál, hogy ne kelljen újat venni. Azokat tartalékoltam. Mikor már el sem tudtam képzelni, hogy rágyújtsak kidobtam. Ennek már sok éve.
2019. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!