Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Hali.19 éves erős dohányzós lány vagyok. (2-3 doboz naponta) Néhány hete az arcom mind 2 oldalán egy hosszú csík jelent meg, eddig soha nem volt ott (Gondolom a szívástól keletkezhetett) Van valami krém vagy szer ez ellen? Vagy szimplán csak mondjak le a dohányzásról

2019. márc. 12. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eljött a leszokás ideje
2019. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az rendben van. De ha leszokom, akkor az csak úgy magától eltűnik? Vagy kezdjek E-vitamin szedésébe?
2019. márc. 12. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a rákba lehet napi 2-3 dobozzal elszívni? Hogy?
2019. márc. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés. Kezdetben csak 1-2 szálat szívtam el naponta. Aztán egyszer csak azon kaptam magam, hogy már nem elég egy dobozzal sem. De próbálkozók a leszokással. Már tegnap óta egy szálat sem szívtam.
2019. márc. 13. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Menjél el bőrgyógyászhoz.
2019. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt ment fel a mennyiség erre a szintre? Az arcodon nem hiszem higy ettől jelent meg a csík, de ha nem múlik el fordulj orvoshoz.
2019. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy hónap alatt. És 4 éve már, hogy szívom. (Vagyis már tegnap óta nem)

De nem hiszem, hogy valami bőrbetegségek lenne, hiszen ez idáig semmi panaszom nem volt az arcomra. Anyukám szerint ez nem csík, csak behorpadt az erős szívás miatt, de azt mondta, hogy az idővel eltűnik, persze csak ha nem gyújtok rá újra.

2019. márc. 13. 17:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!