Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nálatok, hogyan alakult ki a...

Nálatok, hogyan alakult ki a dohányzás?

Figyelt kérdés
CSAK aki dohányos persze, 31 éves nő vagyok, 15 éves koromig úgy voltam vele h én aztán sohasem egy slukkot sem, aztán megkínáltak vele (baráti kör és család mindenki dohányzik), és ahogy elszívtam rögtön éreztem h ez ennyi volt, végem van. Mostmár reggel a kv mellé, munka előtt közben előtte, persze idővel egyre többet szívok. Másnál hogyan alakult ki?

2019. márc. 20. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
altalaban mindenki igy kezdi mint te ,en is egyre tobbet ,szivtam ,aztan egyszer azt mondtam magamnak,hulye vagyok,hogy enyit dohanyzok,roncsolom sajat egeszsegem meg a penzem fustbe teszem at,na ne, es letettem ,a fiam ott tart napi masfel doboz ,en nem ellemzen ,szivja! ,mindenkinek magatol kell rajonni menyit sziv,vagy abbahagyja
2019. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Középsuliban rá-rá gyujtogattam. Bulikban, illetve akkor még lehetett dohányozni az iskolákban és azok környékén. Aztán jó 20 évig sikerült is szívni, mire megszabadultam tőle.

Jó úton haladsz Te is bár sokan meg tudják állni, hogy csak alkalmi dohányosok maradnak. ...de így kezdődik. Kávé mellé, kaja után, aztán a hogy az idő teljen, meg csináljunk valamit, stb. Egészen addig még az ideg b*sz szét, hogy valaki adjon már egy szál cigit :)

Nem akarok személyeskedni, de szerintem addig hagyd el, még nem kezd el igazán hiányozni. Átok egy szokás, nekem elhiheted :)

40/F

2019. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"ahogy elszívtam rögtön éreztem h ez ennyi volt, végem van" - elsőre ennyire tetszett (a füst, hangulat), vagy olyan jó érzés volt?

Akkor, határozottan eldöntötted, hogy cigizni fogsz?

Megbántad, vagy nem?

2019. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!