Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 30-asok, mennyire vagytok...

30-asok, mennyire vagytok cigi függők?

Figyelt kérdés
Csak az érdekel aki dohányzik, ahogy szokott lenni a gimi alatt szoktam rá, egyetemen kv mellé eggyel több szálat stb, munkában is mindenki dohányzik, de mára (31/N), kb úgy érzem elment az élvezet, csak az idegességem marad ha nem gyújthatok rá, csökkent az élvezet, csak autómatice gyújtunk rá. Más hogy áll ezzel?

2019. márc. 22. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

42 eves vagyok, semmi elvezet nincs a cigibe.

17 eves korom ota szivom, terhessegek alatt egyből le tudtam rakni, de most nem megy.

2019. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyit szívsz naponta? Dettó amúgy. De a szívás maradt
2019. márc. 22. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Allan cArr hangoskönyvet hallgasd meg
2019. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 robilllk válasza:
Hali felesègem eleg sokat cigizik 31 eves 2 eve szokott ra eloszor csak keveset utana rakatant napi masfel dobozta most ott tartunk hogy napi 3-3 es fel fekete dunhillt sziv atlagban hezvegente ha nem dokgozik othon van a 4 doboz lecsúszik. Probaltuk kevesebbet szivjon de ne megy o szeretne megtobbet.
2019. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!