Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek melyik lehet a...

Szerintetek melyik lehet a jobb vízipipa? Többi lent

Figyelt kérdés

ez egy 85cm-es egyiptomi pipa 6000forintért:

[link]

ez egy 55cm-es szír pipa 5000forintért:

[link]

ez egy 45cm amy pipa 8500forintért:

[link]

ez egy 60cm egyiptomi forgatható pipa 8000forintért:

[link]

ezek pipák közül melyiknek lehet nagyobb füstje és jobb íze és melyik nyújthat élvezetesebb vízipipázást?


2010. júl. 4. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az elsőre voksolnék. A füst és az íz az inkább a dohánytól függ, kevesebb szerepe van benne a pipának szerintem.
2010. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dohánytól meg széntől de a pipától is mert rossz pipába hiába raksz jó dohit.de viszont a szír az egyiptominál sokkal jobb nem?amy-t azt meg nem ismerem az jó féle?
2010. júl. 4. 23:37
 3/7 A kérdező kommentje:
meg itt nem az kell nézni,hogy az első le van árazva és azért olcsóbb meg nem is azt ,hogy valamelyik azért drágább,mert forgatható vagy nagyobb itt azt kell nézni,hogy melyik nyújthat élvezetesebb pipázást.na melyik?
2010. júl. 5. 00:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a bolt eléggé drága és egyik pipa sincs a minőség csúcsán. Ha gondolod dobj privit aztán mutatok pár dolgot.
2010. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Füst:

Szerintem, tapasztalatból, a kisebb pipáknak jobb a füstje! Több pipát használtunk már, de eddig (nem tudom miért) a 24 cm-esnek volt a legjobb a füstje.


Íz:

A dohányon múlik, nincs túl sok köze a pipához.


Hangulat:

A nagy pipáé a pont! :)

2010. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ezek igazából az olcsópipa kategóriába tartoznak. Szultán Kincseiben nézdd meg az Aladin pipákat. Azok már nem a bóvli kategóriába tartoznak, mint a top mark, meg hasonló szarok. Az íz főleg a dohányon és a szenen múlik, de azért egy Khalil Mamoon pipából másképp esik az Al Fakher dohány, mint egy top markból... Főleg ha kristályüveggel vetted, akkor akorábbi pipázások ízei egyáltalán nem maradnak meg az üvegben, teljesen szagmentes lesz.
2010. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szóval szerinted ez jó?

[link]

2010. júl. 7. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!