Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől tör rám a hányinger...

Mitől tör rám a hányinger majd a hányás?

Figyelt kérdés

kb 17 évesen próbáltam ki a cigit, azóta "koca dohányos" vagyok..volt hogy szívtam 1-2 évig majd több évig nem, de ha megkívántam akkor hónapokig újra, ha olyan párom volt aki nem szerette/zavarta akkor nem gyújtottam rá..igazából most 2 éve ismét aktívan dohányzom,kb fél doboz/nap de ez a mennyiség is van,hogy kevesebb, vagy napokig rá se gyújtok.. a lényeg, hogy az elmúlt egy hónapban előfordult,hogy a reggeli kávé és cigi után hirtelen elkapott a hányinger és hánytam, ami velem sose fordult elő, alapból se szoktam hányni..kérdés, hogy ettől lehet e? 27/L

(ha akarom leteszem ismét, tudom hülye vagyok hogy rászoktam stb stb.. csak választ szeretnék a kérdésemre)



2019. ápr. 10. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
reflux talán. nincs savas érzet a torkodban?
2019. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem esik jól.
2019. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valószínű sok a savam azokon a reggeleken és a kávé+cigi meg a pont az i-re a gyomromnak..
2019. ápr. 11. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez velem is előfordult már. Próbáld meg a reggeli rituálét felkelés után minimum 1 órával későbbre tenni, meg az sem árt ha eszel előtte pár falatot. Nekem ez megoldotta a problémát.
2019. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!