Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha gyengébb cigit szívok,...

Ha gyengébb cigit szívok, akkor nem szokok rá annyira?

Figyelt kérdés

Valóban igaz , ha 0,1-től 0,4 0,5-ös cigit szívok. Akkor nem szokok rá annyira? Mert most nagyjából leszoktam. De mégis kívánom, és jól esne. És olyan dohányos akarok

lenni aki ha nincs annyi pénze nem vesz cigitIlletve nem tarhál mindenkitől.. Illetve el tud menni a dohánybolt előtt a nélkűl , hogy be menne. Mert régen mindennap cigiztem utána csak hetente vettem. De azt úgy , hogy volt amikor szinte semmi pénzem se volt és bulira nem maradt szinte semmim. Hanem vettem egy dobozzal. És most 2 hetente el szivtam 2-3 szálat. De megint rám jött. És nem szeretnék olyan lenni mint régen 1 hónapba max 1-2 dobozzal akarok venni. Persze azt sem mindet én szívnám el. És nem akarom azt , hogy stresszes legyek azért mert nincs cigi. Amúgy szivarozni is szoktam 2 hetente. És gondolom akkor olyat sem szabad csinálni , hogy elszivok egy szál cigit utána röktön egy másik utána harmadik. Mert régen ilyen is volt! Illetve a füves cigi az segíthet az embernek vissza szokni ha van benne fohány, gondolom ez is függ attól , hogy mennyi dohány van benne?! Illetve az milyen erőséggű?!



2019. ápr. 12. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugy szoksz ra h eszre se veszed.
2019. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már voltam rá szokva , és észre vettem amikor egyre jobban rá szoktam. Meg ugye ezt le is írtam.
2019. ápr. 12. 17:29
 3/10 A kérdező kommentje:
És annyira nem szeretnék.
2019. ápr. 12. 17:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs "kicsi" és nagy "nagy" rászokás. Mindaddig amíg elvonási tüneteid vannak és nem bírod megállni a használatot, függő vagy, és az is maradsz amíg nem lesz annyi akaraterőd és kitartásod, hogy végleg letedd. Nem szoktál le "nagyjából" sem, csak a gyakoriságot csökkentetted addig a pontig, amíg még mindig elgyengülsz és visszaesel.
2019. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És , hogy lehetne ezt ezen a szinten tartani kb amin most vagyok, ha gyengébbet szívok az úgy jó?
2019. ápr. 12. 17:52
 6/10 A kérdező kommentje:
A gyengébb alatt max 0,5-öt értek.
2019. ápr. 12. 17:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagy nem tudom melyik lenne még az a nikotin tartalmú ami mehetne?! Amúgy ezelőtt piros winstont meg szürke rothmans-t szivtam!
2019. ápr. 12. 17:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van önfegyelmed akkor talán.
2019. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ha nem kellene annyi önfegyelem mint az előtt. Akkor talán összejöhetne, ha ez tényleg működni fog.
2019. ápr. 12. 19:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs köze az akarathoz, meg az önfegyelemhez.

A függőség az betegség. És kész. Akkor is ha társadalmi szinten engedékenyen állnak hozzá.

Nikotinfüggő vagy.

A többiek is.

Egy napja vagy száz éve, mindegy.

Slusszpassz.

Nem, nincs de.

2019. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!