Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől van ez, a sok cigi vagy...

Mitől van ez, a sok cigi vagy más?

Figyelt kérdés
Tegnap sokat cigiztem és ma egyáltalán nem kívánom így rá se gyújtottam még. Csak a baj az hogy semmi sem esik jól. Se étel se enni való. Mi lehet a baj, mikor jön vissza az étvágyam?22/n
2019. ápr. 13. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hogy túladagoltad.
2019. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Banna97 ***** válasza:
100%

Valoszinuleg a dohanyzastol van,igen.

Ha sokat szivok el egy nap nekem sincs etvagyam.

Ha lehet a mai nap folyaman mellozd a cigit,vagy ha nagyon hianyzik csokkentsd az adagot.

Egy ido utan visszafog jonni az etvagyad,mindnekinel mas hogy mikor,de ma meg biztos hogy lesz ehsegerzeted.

2019. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint ha már így alakult,hogy szarul lettem tőle. Szeretném letenni örökre. Ma van hogy 10 év után először nem gyújtottam rá. Remélem így is marad. Igyekszem erősnek maradni
2019. ápr. 13. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért erős ha nem cigizik valaki én leszoktam de nem érzem hogy erős vagyok csak hogy milyen büdös mocskos vacakra költöttem pénzt időt .
2019. ápr. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!