Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy 14 évesnek nagyon erős a...

Egy 14 évesnek nagyon erős a Piros Marlboro?

Figyelt kérdés
Haverom azt szivja,nem kéne semmilyet,de az szerintem nagyon erős egy ilyen fiatalnak
2019. ápr. 13. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem kéne cigiznie,de tudom nem ez a kérdés...

Én amég dohányoztam,mindig erőset szívtam,de napi szinten nem sokat.

De ha pl. valami light-ot szívtam volna,akkor tuti napi 2X annyi elment volna. (Legalábbis nekem,mert az túl gyenge volt számomra "hegyilevegő").

Szóval a kérdésre:lehet,hogy erős,de meglehet,hogy gyengéből többet szívna.

2019. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sziv sokat,egyet suli elött,egyet közben,egyet utána,egyet alvás elött,nem menőzésből csinálja,haverjai vitték bele,aztán függő lett sajnos.
2019. ápr. 13. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé.
2019. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy tök lényegtelen dilemma. Semmilyen cigit nem kéne szívni egy 14 évesnek.
2019. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Egy 14 évesnek mind erős...
2019. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok. Ha arra gondolok hogy 14 évesen elkezdtem cigizni egyrészt morbidnak látom másrészt felfordul a gyomrom. Szerintem se kéne cigiznie tiniknek de ismerek olyat aki 9 évesen cigizett már és azóta is cigizik. Lol.
2019. ápr. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Tökmindegy, a gyenge is ugyanolyan káros, vagy lehet, hogy az rosszabb is, mert a tüdő mélyebb részébe is eljut. Plusz több vegyszerrel kezelik. Legjobb lenne leszokni róla.
2019. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!