Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szürke West kb ugyanaz vagy...

Szürke West kb ugyanaz vagy hasonlit nagyon ízben a kék lucky strike-ra?

Figyelt kérdés
Kék lucky-t szívtam eddig. De nagyon fel ment az ára. Ezért teszem fel a kérdést, hogy a szürke west hasonlit e rá?! Kék west az nem, mivel sokkal keserűbb mint a lucky. Viszont a piros west nagyon hasonlít a piros luckyra , csak az már nekem erős. Meg nem akarok rá függni... Mert elvileg erős cigitől jobban rá szokok!

2019. ápr. 16. 21:40
 1/3 anonim válasza:
100%

Nem ugyanaz, de nincs olyan nagy különbség, mint pl. egy karakteres Camel cigi esetében. Viszont ha a kék West sem ízlett, a szürke sem fog.


Nem az erős/gyenge cigitől szoksz rá, hanem ha szeretsz dohányozni. A pszichológiai függőség nehezebb, mint a fizikai. A fizikai függőség 3-5. nap alatt elmúlik (kattogás), de a dohányzás szeretése csak akkor, ha megutálod valamiért.

2019. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor kár volt megint rá szoknom. Amúgy a piros west ízlett viszont a kék nem. Az ezüst-öt még nem tudom.
2019. ápr. 16. 22:26
 3/3 A kérdező kommentje:

Na meg a west-be több az adalékanyag mint a lucky-ba. Vagy kb hasonló a kettő?! Mert pl egy multiba vagy úgy tudom

, hogy egy winstonba is sokkal több van mint mondjuk egy lucky-ba vagy pl egy benson-ba?!

2019. jún. 13. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!