Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet sikeresen leszokn...

Hogyan lehet sikeresen leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Az, hogy elkezdek sportolni motivációként elég lesz?

2019. ápr. 25. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én elég erős dohányos voltam 16 évig. Napi 1 / másfél doboz (sofi) cigit szívtam.

Nekem csak 1 dolog segített. Egyik nap kidobtam az összes cigit, öngyújtót, és többé nem gyújtottam rá. Egyik napról a másikra. Sportoltam, szóval az sem segített, csak a drasztikus cigiletétel.

Lassan 13 éve nem cigizem.

2019. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy csináltam, mint az első. Egyszer csak elegem lett, hogy fiatal nő létemre undorító füstszagom van, és köhögök, mint aki bányában dolgozott.


Plusz paráztam a tényleges tüdőbetegségektől. Sokkal jobban vagyok, mióta leraktam.


Eltelt az a kritikus 2 hét aztán minden jó lett :)

2019. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is egyik napról a másikra letettem. Pedig már 2 doboz piros is elment naponta. Kb 20 év után elégeltem meg és leszoktam.
2019. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Amid van cigid kidobod. Nincs mellébeszélés,duma stb, kidobod. És többet nem vásárolsz,nem kérsz egy szálat,stb. Ez elég jó módszer,és jó jellem teszt is egyben😉!
2019. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Vagy veszel valami jó kis podot,veszel hozzá nikotin sót,aztán csökkented fokozatosan a cigiket,és mire teljesen elhagyod a cigit gyengíted a folyadékot nikotin tartalmát.
2019. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tetszik ez a drasztikusan mindent kidobok módszer, mert amióta dohányzom, abbahagytam a sportot és rengeteg stressz is ér mostanában. Az immunrendszerem legyengült, folyamatosan beteg vagyok.

Köszönöm a tanácsokat, és azt, hogy sikerülhet egyből is letenni! :)

Utolsó: azt azért nem szeretném, mert hosszadalmasabb és költségesebb. :(

2019. ápr. 26. 08:16
 8/11 sanyó9999 válasza:
45 év dohányzás után,74 napja nem gyújtottam,rá.piros szimfit szivtam,több mint 2 dobozzal. A végén gyártott cigit számolatlanul.Nem tudom mi ez a 2 hét,nekem nem csökkent az ingerencia. Talán 2-3 napja nem kivánom olyan intenzíven.
2019. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sanyó9999 válasza:
Kimaradt,egyik napról a másikra nem gyújtottam rá,74. napja.
2019. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Alan Carr - Leszokni a dohányzásról? Így könnyű! c. könyv.

Ezt vedd meg és leteszed!Ne sajnáld rá a pénzt!


[link]

2019. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!