Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzik aki leszokott?

Dohányzik aki leszokott?

Figyelt kérdés
Leszoktam a cigiről 3.5 hónapja. Hétvégén volt egy buli, mindenki cigizett rajtam kívűl nagyon hiányzott. Most hétvégén megint lessz egy kisebb buli és rá szeretnék gyujtani. Van esély ha rágyujtok hogy visszaszokok?
2019. ápr. 26. 16:16
 1/6 anonim válasza:
100%
Igen, szerintem utánna is rá fogsz gyújtani.
2019. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyetlen cigit is elszívsz, utána már nincs megállás, ugyanott leszel, mint mielőtt abbahagytad. Ha eddig kibírtad, kérlek, ne gyújts rá!
2019. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez csak és kizárólag a te akaratodtól függ.

Én 3 évig nem dohányoztam, aztán belekerültem egy nagyon rossz élethelyzetbe, amikor is azt mondtam, hogy vagy újra dohányozni fogok, vagy a nyugtatóra szokok rá és inkább újra a cigit választottam. De én nem csak egy szálat akartam elszívni, hanem eldöntöttem, hogy újra dohányozni fogok.

Aztán jelenleg ismét már nem dohányzom, néhány napja ismét elég stresszes és húzós időszakban elszívtam egy háromnegyed szál cigit. Azóta sem gyújtottam rá. Mivel akkor csak abban a pár percben volt rá szükségem, egyébként nem tervezek visszaszokni.

Szóval bármi lehet, a döntés a tiéd. Nem azon múlik, hogy kivel hogy volt.

2019. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 éve elszívtam egy doboz cigit egy buliba azóta se... De akkor jól esett
2019. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van.
2019. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt mondják, hogy a dohányzásról nem lehet leszokni, csak abbahagyni. A szervezeted emlékszik a dohányzásra(hatás, mozdulatok), így ha egyszer rágyújtasz nehéz lesz újból abbahagyni. Szerintem legalább olyan nehéz, mint az alkohol vagy drog abbahagyása. Ha egyszer evvel megbirkóztál, ne tedd magad újból próbára.
2019. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!