Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A snüssz hogyan szívódik fel?...

A snüssz hogyan szívódik fel? Mondjuk egy piros szíbéria ami 43mg/g. A 43-ból mennyi jut belénk?

Figyelt kérdés
Ebből a mennyiségű nikotinból az ínyünkben mondjuk 1 perc alatt mennyi szívódik fel? Mekkora dózis ér? Én 1 percre szoktam felrakni utána 10 percig szédelgek olyan mintha egyszerre 6 szál cigit elszívnék de amúgy jó érzés
2019. máj. 9. 16:59
 1/1 anonim válasza:
Hali, nem tudom, hogy Te már azóta hol tartasz, de nekem 3 perc kell mire megérzem. 10-15 percig szoktam, én elmondom, hogy utálom a piros Szibériát, mert egyszerűen szar. Nekem nem ér meg 2500 forintot (dohánybolti ár szerint) Én Kollát szoktam tömni, meg Supreme 80mg tutti frutti ízűt. Azt az EliteSnusről rendelem, 5 ezer forintért. Remélem tudtam segíteni. Elvileg a piros szibéria az 50 szál cigit tesz ki, ha jól tudom. Vagy 35-t (fél óra, vagy 1 óra használat után)
2022. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!