Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért akarok dohányozni?...

Miért akarok dohányozni? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem vagyok dohányos. A családban senki nem dohányzik. Alkalomszerűen, összejöveteleken már rágyújtottam, de eddig életemben összesen egy dobozzal nem szívtam el. Mégis azt veszem észre, hogy teljesen józanul is csak a gátlásaim és a józan eszem tartanak vissza, hogy elfogadjam ha megkínálnak. Ez mitől lehet?

2019. máj. 10. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a szertartás.
2019. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
A cigi egy drog... Illetve a nikotin... Hiába büdős meg hiába vagy rosszul az első száltól az agyadnak már kell...
2019. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Amúgy általában először a kíváncsiság és az ember veszélyes, káros dolgok iránti vonzalma (lásd: egyéb drogok, extrém sportok) próbáljuk ki, később már megszokásból és függőségből szívjuk.

2019. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"ember veszélyes, káros dolgok iránti vonzalma"


Rövidebben is írhattam volna: ez Freudnál a halálösztön.

2019. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Egész nyugodtan mondjál nemet, minden alkalommal.

Minden dohányos egy nyomorult szerencsétlen balfácán.

Én is dohányoztam. Eleget.

Nincs semmiféle szertartás, csak nikotinfüggőség van.

2019. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!