Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Segítsünk egymásnak a dohányzá...

Segítsünk egymásnak a dohányzásról leszokni van kedvetek hozzá?

Figyelt kérdés

akinek van kedve csatlakozzon a csoportba együtt könnyebb lesz


[link]



2019. máj. 10. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó kezdeményezés, de szerintem sajnos magányos dolog.

A lényeg, hogy tervezd meg, hogyan szabadulsz meg tőle.

Képzeld el lépésről lépésre, magát a módot ahogy lehetségesnek tartod. És utána következetesen csináld végig.

2019. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen ezen a magányos dolgon szerettem volna változtatni mert egyedül az ember nem olyan kitartó... Sőt az én ismerőseim (dohányosok) ilyenkor inkább kárörvendenek ami elveszi az ember kedvét... Sajnos nem találtam ilyen csoportot ahol segítenénk egymást ebben... Bezzeg az e-ciginek igen nagy a követése... Na meg van az Allen Carr oldal ami nagyon jó de nem ad lehetőséget arra hogy a tagok beszélgessenek.... De hát ahogy látom nem nagyon lesz sajnos most sem ilyen csoport :(... Azért azt hittem több és aktívabb sorstársat találok... De hát majd ha már 1500 lesz egy doboz (most 1300 szóval hamarosan) talán többen leszünk :)! Addig is füstölésmentes napot kívánok mindenkinek!
2019. máj. 11. 19:16
 3/3 anonim válasza:
szerintem ez egy tök jó ötlet, sokkal könnyebb leszokni bármiről ha egymást motiválják hasonló célkitűzéssel rendelkező emberkék.
2019. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!