Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy keverjem be a liquidet?

Hogy keverjem be a liquidet?

Figyelt kérdés

100ml (füstbajnok, 0mg nikotin) alapléhez mennyi aromát keverjek? (kaktusz-lime)

A negatívak hanyagoljanak

Köszi❤️


2019. máj. 13. 21:40
 1/6 A kérdező kommentje:

Eddig csak vettem a liquidet de belátom így olcsóbb

Csak nekem ez macerásabb

2019. máj. 13. 21:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nézd meg mi van ráírva ajánlott keverési aránynak, mert mindnek más kb? Nem olyan bonyolult matek, kb mint szörpöt keverni.
2019. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le az eliquiod kalkulátort az megmondja hogy 100 ml-hez mennyi aromát keverj ha mondjuk 4-5%-ban kevered

mert kb annyiban szokták keverni de mint a szörpnél is mindenki máshogy szereti van aki erőteljesebb ízzel van aki éppen hogy csak legyen egy kis íze, ezt neked kell kitapasztalni. Link a kalkulátorhoz: [link]

2019. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm❤️
2019. máj. 16. 00:31
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Keress rá a neten az aromára ha nincs ráírva. Amúgy én 8% körül keverem az összes aromát amit rendelek, persze ezért lehet páran barbárnak fognak nézni de annyira nem izgat. Pont azért csinálom így,mert nincs kedvem macerázni a méricskéléssel. 125ml alaplébe belenyomok 10ml aromát és kész. 2,5 éve így csinálom és mindig finomak a liquidek, szóval nagyot nem tudsz hibázni.De amúgy majd ezt úgyis kitapasztalod neked hogyan kényelmes :D
2019. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom 🤗🤗
2019. máj. 16. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!