Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eliquid tárolása hogyan?

Eliquid tárolása hogyan?

Figyelt kérdés
Eddig a dohányboltos 10 ml-s kiszereléseket vásároltam, most viszont rendeltem és kevertem be két ízt. A kérdésem, hogy tároljam őket? Jóval nagyobb mennyiség a dohányboltostól azért kérdezem :)ja és meddig tudom ezeket tárolni gond nélkül? Kezdő vagyok még ebben, válaszokat köszönöm 27/L

2019. máj. 15. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Naptól védve, szoba hőmérsékleten. A saját magadnak bekevert liquidet minden nap rázd fel legalább 2x és 3-4 nap után használható is, az én alaplevemre amit rendeltem arra egy év szavatossági idő volt ráírva de anno megkérdeztem és azt mondták hogy csak ráírták mert muszáj volt, de utána is lehet használni nyugodtan, de szerintem senki nem tárolgatja 1 évig a liquidet :D
2019. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én érlelés után (ami dohányos liquid-nél 3-4hét) hűtőben tárolom, akárcsak a kezdett alapot, így akár 2évig is kihúzza.
2019. máj. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) olvastam ezt a hűtős dolgot, de annyira két felé húznak az emberek,,valaki szerint simán lehet, valaki szerint meg soha..
2019. máj. 16. 08:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szoba hőmérsékleten biztos nem lesz gond vele. Én a fiókban tartom folyamatosan, ez azért fontos, hogy fénytől védve legyen(bár egyébként sötétített üveg,szóval szerintem akkor se lenne gáz ha nem közvetlen napfénynél tartod, de egy fiók az tuti biztos). Amúgy szerintem 1 évig simán, de őszintén én sose tároltam 3 hónapnál tovább. Szerintem úgy érdemes rendelni, hogy pár hónap alatt elszívod. így is lényegesen olcsóbb .
2019. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!