Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan rendeljek olcsó n...

Honnan rendeljek olcsó n liquidet?

Figyelt kérdés

Eliquidvg.eu nem jó mert a fáma intézi a házhoz szállítást

3x rendeltem abból egy sem ért ide

Valami ötletek?


2019. máj. 15. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Olcsón*
2019. máj. 15. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj magadnak. Rendelj glicerint vagy propilén glikolt (vagy a kettő keverékét) és aromát.

A legjobb oldal erre az eliqua.me (szerintem).

2019. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keverj szerintem is. A kész liquidek mindenhol nagyon drágák, ha saját magadnak kevered sokkal sokkal olcsóbban tudsz kijönni. Nekem 300 forint körülre jön ki így 10ml liquid, és ennél még lehetne olcsóbb ha nagyobb mennyiséget rendelnék egyszerre. (Minél nagyobb az alaplé kiszerelése annál olcsóbb). Sokan azt hiszik bonyolult dolog, de egyébként egyáltalán nem az. Nem bonyolultabb mint egy vodka narancsot kikeverni, csak az elsőre kell elszánnod magad, utána már gyerekjáték lesz. Én kb 5 perc alatt szoktam kikeverni 2,5-3 hónapi adagom.
2019. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat 🤗🤗❤️

Hány %-ban szoktad hozzáadni az aromát? (gőzbajnok alaplé)

2019. máj. 17. 00:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Én speciel 8%-ban szoktam mindent keverni, mert nincs kedvem macerázni a méregetéssel. 250ml alaplevet szoktam rendelni, azt elosztom 2 felé és a 125-125 ml alapba beletolom a 10-10 ml aromát,így lesz 2 ízem. Én MTL-re használom így nekem ez elég kb 2,5-3 hónapig, mikor hogy :D Egyébként az aromákra általában rá van írva milyen arányban érdemes keverni, ha nincs rajta keress rá googlen az aromára és neten tuti találsz róla infót. De én mondom 2,5 éve mindent így keverek mint most és mindig finom ízeket kapok, szóval ha 8-10% körül keversz az szerintem majdnem mindegyik arománál jó. Én Eliquidtrafikról szoktam rendelni egyébként, de rendeltem már liquidhalltol is, az is jó csak nekem nem játszik a házhoz szállitás mert sofőr vagyok, és ők pedig csak házhoz szállitanak. Ezeket bátran ajánlom. E-cigishop.hu-ról is rendeltem már, de nekik csak saját márkás aromáik vannak, legalábbis amikor én rendeltem, azok nem ízlettek annyira. Ha van még kérdés írj nyugodtan később is. :)
2019. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!