Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigaretta rendelésé...

Lbarnikahh kérdése:

Elektromos cigaretta rendelésével kapcsolatban a többi lent olvasható?

Figyelt kérdés

Sziasztok al lenne a kérdésem hogyha rendelek egy e-cigit netről és futárral küldik vagy csomagpotra rendelem akkor igazolnom kell az életkoromat? vagy ha kinézet 18 nak akkor odaadják és mehetek a dolgomra? Csak azért kérdezem mert még nem múltam el 18

Legyen szíves csak az írjon aki már csinált ilyet találgatásokat nem szeretnék

És előre is köszönöm a válaszaitokat <3



2019. máj. 20. 20:37
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Futár lehet, hogy nem is tudja mi van a csomagban. Neki a kézbesítés a dolga meg a pénz. Átvételnél lehet, hogy csak 18 év felülinek adjâk oda a cuccokat, ezt nem tudom.

Amikor rendelsz neten ilyet, akkor már úgy tudod csak megrendelni, hogy nyilatkozol, hogy elmúltál 18.

2019. máj. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg kell.
2019. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem fogják kérni.... nekem is futár hozta ki ő maga se tudta hogy mi van benne mivel be volt csomagolva, rendelésnél se kellett igazolnom hogy elmúltam e már 18 és a futárnak se kellett igazoljam magam ennyi kész én se múltam el 18 mai napig rendelek még nikotinos liquideket hozzá egyszer se kérték hogy igazoljam a koromat
2019. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fogják. Nem is érdekli őket, egyébként a futárok és csomagpontosok se tudják mi van a csomagban, pont nem is érdekli őket.
2019. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!