Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek, hogy ne szokjak rá?

Mit tegyek, hogy ne szokjak rá?

Figyelt kérdés

Most vettem egy doboz cigit. Tegnap egy szálat, ma is egy szálat szívtam. Nem érzem jól magam tőle, nagyon szédülök. Ugye ez még nem a rászokás?

Azt gondoltam, hogy kicsit le tudom vezetni a feszültségemet, de sokkal rosszabb, mint vártam.



2019. máj. 21. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majd hozzászoksz.
2019. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor add oda valakinek, és próbáld meg elfelejteni a dolgot, neked még nem késő...
2019. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarsz rászokni akkor ne szívjad!valószinű azért vagy szarul mert uj sokk érte a szervezeted.Nem tudom milyen cigit vettél de az is lehet hogy erős.Feszültséglevezetésnek más módja is van.Ha volt benned egy kis kíváncsiság is az más.Ha ki akartad akarod próbálni akkor azt tudom mondani amit az előző.majd megszokja a szervezet.csak tartsál mértéket!!!
2019. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szarul vagy tőle, nem ízlik, rászokva se vagy. Akkor mi a probléma? Kuka.
2019. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy elszívtál két szálat attól még nem szoksz rá. Szerintem inkább attól lehetsz rosszul, hogy túl erőset vettél. Tényleg add oda valakinek, és szerintem ne is vegyél többet, könnyen rá lehet azért szokni, leszokni pedig jóval nehezebb.
2019. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne gyújts rá.
2019. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 kos koromban én is vettem a boltba akkor még gyerek is vehetett.Két szálat próbáltam elszívni ,köhögtem szarul esett .Kidobtam a kukába ennyi ,nem szoktam rá.Ha negatív az élmény örülj és dobd ki. Ha nyugit akarsz vegyél gyógynövényes tablettákat Macskagyökér pl .És még ráadásul pozitív haszna van
2019. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy tarts macskát ,és vegyél macskagyökér tablettát is Mindkettő vezeti a feszkót .És ha leteszel neki is egy szemet órákig fog fetrengeni és szagolgatni ,mert odavannak érte.
2019. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!