Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizés közben miért kívánom...

Cigizés közben miért kívánom a hasábburgonyát?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon fontos kérdés. Nem tök mindegy? Mert unatkozol.

Visszakérdezek. Miért cigizel? Nem elég büdös a levegő? Mimdenkepp fuldokolva szeretnél meghalni?

2019. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nah megint a dohányzással kapcsolatos kérdéseket bújják a dohányzásellenes emberek.de vajon miért?Ha utálom a sajtot nem megyek a sajtpulhoz!!!!
2019. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kettő sajnos nem ugyan az. Attól, hogy más eszik sajtot neked még nem kell ha nem szereted. De a dohányosok füstjét állandóan szívnod kell. Az utcán 3 percenként fújja rám valaki a füstjét és az is nagy élmény mikor a szomszédom bagózik az erkéllyén és a.lakásunkban áll miatta a füst és a mi egészségünket is károsítja. Be kéne tiltani az egészet vagy 10szeresére emelni az árát
2019. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Noh..hát az általad leírtakkal egyetértek!DE....!!!azt mondd meg nekem hogy az olyan ember aki ki nem állhatja a cigifüstöt meg magát a dohányzást ,milyen indíttatásból böngészi a dohányzási rovatot?Ha én antidohányos lennék,eszem ágába nem lenne itt lenni.....vagy pont azért hogy trollkodjon!Annyi más kategória van még itt a gyk-n,ami biztos tök hasznos lenne neki.
2019. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem böngésztem a dohányzas kategóriát. Egészség témánál dobta ki a rendszer. Teljesen más dolgot kerestem egészség témában.
2019. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Mert szereted a sültkrumplit.
2019. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!