Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ecigi egett iz? Gyari hibas...

Ecigi egett iz? Gyari hibas lenne?

Figyelt kérdés

Hali,

Nemreg rendeltem egy e-cigit es ma jott ki (masodik ecigim). A problemam az hogy ugyan mindent megcsinaltam ahogy kell (porlasztoba par csepp liquid, tankot rendesen feltolteni, hagyni 30 percet allni) de ahogy bekapcsoltam az elso par slukknal ereztem a jellegzetes egett izt.. csereltem porlasztot, mindent megcsinaltam ugyanugy es meg direkt hagytam allni egy kicsit de ismet egett izt tapasztaltam. Most a harmadik porlasztot tettem be es varok meg de egyszeruen nem tudom mit csinalhatok rosszul. Lehet hogy gyari hibas? Egy egyszeru aio cigirol lenne szo szoval a teljesitmeny nem lehet allitani..



2019. máj. 22. 20:24
 1/1 anonim válasza:
Lehet hülye vagyok, de ha a porlasztót cserélted (ezzel együtt a fűtőszálat is), akkor csak a folyadékkal lehet a baj szerintem, vagy nem megfelelő a porlasztó. A ház alapból csak egy akku meg egy teljesítményvezérlő, az nem okozhat ilyet. A porlasztó saját, gyári, nem utángyártott/másik modellhez való? Ha a ház túl sok áramot ad egy gyenge szálnak, az lehet akármilyen gondosan áztatva, égni fog.
2022. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!