Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit jelent az, hogy pattintott...

Mit jelent az, hogy pattintott cigi?

Figyelt kérdés
Már többször is hallottam, de nem tudom, hogy mire kene gondolnom. A valaszokat elore is koszonom.

#cigaretta #ptintott
2019. máj. 23. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Oskori ... mint a ko, tudod.. :D

Te a pattintoS cigire gondoltal, amiben ha a filterben osszenyomsz egy kis golyot, mentolos lesz a bagod ize :)

2019. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem pattintott, pattintós. A szűrőben volt egy kis műanyag golyó amit ha szét nyomtál más ízt adott neki. De már nem lehet ilyet kapni itthon. Az összeset kivezették a boltokból.
2019. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az pattintós. Egyébként nem csak mentolos van, hanem millió féle aroma, így pl amiben több ilyen kapszula van, ott variálhatsz, hogy milyen ízt szeretnél. Nekem pl áfonyás-mentolos van. Ha akarom sima, ha akarom áfonyás, ha akarom mentolos és ha úgy tetszik akkor áfonyás-mentolos.
2019. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!