Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a pénz nem számít milyen...

Ha a pénz nem számít milyen cigit vegyek?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki félreértene. Vizsgaidőszakban a sikeres vagy épp sikertelen vizsgák után jól esik elszívni egy szál cigit és közben megbeszélni a többiekkel kinek hogy ment.

Az év többi részében nem cigizek és mivel nincs túl sok vizsgám így 6-8 szálról beszélünk félévente. Az előző doboz is jó egy évig megvolt.

Tehát természetesen nem vagyok tele pénzzel, de mivel nagyon ritkán veszek cigit így lehet drágább, “márkásabb” is, hiszen ha egy évig kitart akkor mindegy, hogy 1200 vagy 1500 forint.


Szóval mivel nem vagyok nagy dohányos így gyengébbet szeretnék vásárolni, és ha lehet ilyet mondani “finomabbat”. Tudom ez relatív, de volt már ami elég keserű ízt hagyott a számban és volt olyan ami semleges, már-már kellemes ízű volt.


Összegezve tehát egy jobb minőségű, gyenge és ha lehet akkor finomabb cigit szeretnék.

Tudtok ilyet ajánlani?

21/F



2019. máj. 23. 23:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Djarum black vagy esetleg cherry-s vanilliás
2019. máj. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, de itthon sajnos már nem árulják. Sőt, úgy tudom Eu-s szabályozás szóval lehet a környező országokban sincs.

Más valami esetleg ami itthon is kapható?

2019. máj. 24. 02:09
 3/16 anonim ***** válasza:
Moods filteres szivarka.nem az a prosztó.mondjuk az 2500 körűl van.és ha jol tudom csak 10 szál van benne.de lehet hogy több van benne
2019. máj. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Moods filteres szivarka.nem a prosztó fajta.2500 ft 1 db.és ha jol tudom 10 van benne.
2019. máj. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, de valami gyengébbre lenne szükségem.

Nagyritkán szoktam szivarozni, különlegesebb alkalmakkor, de arra rá kell szánni az időt. Viszont ilyen vizsga utáni “beszélünk 10 percet és elfüstölünk valamit” alkalmakra előnyösebb lenne a cigaretta.

Marlboro, Davidoff, Dunhill volt ami eszembe jutott, de örülnék a tanácsoknak, ha van valami ritkább/különlegesebb cigi arra is vevő vagyok.

2019. máj. 24. 04:23
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezeket szokták venni.
2019. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100’s piros marlboro
2019. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

LOL!


Nekem a 'magyar' cigik már ingyen SEM kellenének...

Majdnem mind hulladék!

2019. máj. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8: Ha ilyen rosszak a magyar cigik akkor honnan és milyet vennél helyettük?

Többieknek köszönöm a tippet!

2019. máj. 26. 03:43
 10/16 anonim ***** válasza:
Vegyél Pepe Easy Greenpeace, legjobb cigi amit valah szívtam a Djarum után.
2019. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!