Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tapasztaltatok magatokon...

Mit tapasztaltatok magatokon pár hónap dohányzás után?

Figyelt kérdés
Nekem mostanában fáj a karom a hasam a mellkasom vagy torkom a légzés is fáj valamilyen szinten.(nem folyamatosan csak mindig máshol más intenzitással) De a torkom állandóan. Úgy érzem magam olyan furán megmagyarázhatatlanul egyszerűen rosszul nem vagyok beteg de még is olyasmihez tudnám hasonlítani. Ez normális dohányosoknál? Voltam tüdőszűrön de nem találtak semmit.

2019. máj. 26. 19:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Visszaszámolva oda vissza majdnem egy éve oda vussza szokok
2019. máj. 26. 19:59
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Attól is függ hogy mennyit cigizel. Ha sokat cigizek, akkor nekem is vannak ilyen tüneteim. (pl buliban)

Több éve dohányzom, a szaglásom nagyon rossz, az ízérzékelésem szintén. Néha köhögök. Sárga az újjam. Próbáltam már leszokni, de nem sikerült. Még próbálkozom majd.

2019. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sosincs pénzem.
2019. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ismerős érzés
2019. máj. 26. 20:17
 5/11 anonim ***** válasza:
á neha kell leállás mert nagyobat üt úgy xd
2019. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De megéri! Szívjátok csak nyammmi nyammi.

Fizessetek érte hogy jó rosszul legyetek! Nagyon okosak vagytok mind!

2019. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A függő mindig hülye ... ez így van!
2019. máj. 30. 14:03
 8/11 anonim ***** válasza:
És fogalma sincs milyen keserves kínokkal jár egy tüdőműtét. Én tudom. Nem ajánlom senkinek. Felejthetetlen élmény mikor a tüdőd és a mellhártyád között van bedúgva két ujjnyi vastag cső. Majd mikor kiszedik őket érzéstelenítést sem kapsz úgy varrják össze. Szívjátok csak! Klassz lesz!
2019. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Nekem 40 évesen fél tüdőmet kiműtötték és nem dohányoztam mégis elbaszódott, utána nem tudtam a munkámat csinálni és gyárba mentem, ott szoktam rá a cigire, ahhoz képest hogy a műtétem után azt mondták, hogy 5-10 év múlva vége a másiknak is nyugdíjasként 2 havi vizsgálat mellett elvileg sok fiatal tüdejét megszégyenítem.
2019. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért kellett kiműteni?

Nem tudom mennyi lehet a légzésfunkciód de kétlem, hogy a cigi jót tenne. Ismerek egy lányt. Neki 5 éves korában vették ki a bal felét. Most 27. Nem összeegyetethetetlen az élettel. Bár nekem nem vettek ki lebenyt sem. Azóta majd megfulladok időnként. Belegondolni sem merek mit érezhet akinek csak a fele van meg.

2019. máj. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!