Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki és hogyan próbálta már a...

Ki és hogyan próbálta már a füvet?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy ki próbálta meg és, hogy milyen tapasztalatai vannak? Kis grammokban csináltátok vagy nagyadagban?

Ti mire esküsztök? Pipa,bong joint? Érdekel mindenki véleménye és tapasztalata.

Tényleg ilyen 0.2-3 tól be lehet állni? Meg ilyen kicsi mennyiséget egyáltalán, hogy meg mivel lehet elszívni? :D nem vágom



2019. máj. 27. 21:42
 1/4 anonim válasza:
2%

Szia!

Én már próbaltam, mi rendes cigibe tekertuk, kb 1:3 aranyban, tehat a fu kevesebb volt benne sokkal, de hat hidd el. Rendesen veszel cigi papirt, dohanyt es megcsinalod. Amit nem szabad, ne szivd magaban a fuvet papairba tekerve mert fuggoseget okoz, csakis dohannyal keverve!!!! ha van kerdesed irj, bar profi nem vagyok en se :D

2019. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
89%

Ez hülyeség,hogy ha magába szívod függő leszel :D


Én a jointra esküszöm..azt lehet keverni dohánnyal és nem olyan köhögtetős,az meg,hogy tényleg be lehet e állni 0.2-3tól az függ attól hányan vagytok rá és a minőségtől is.


Kis mennyiséget cigibe tekerve javaslom dohányboltban lehet kapni olyan cigipapírt amihez tipp is van :) Youtubeon találsz videókat,hogyan kell megtekerni.

2019. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jóféle akkor elég a 0.2-0.3, főleg elsőre.

Cigibe dohánnyal kevered (lehetőleg tekerődohánnyal, mert az lassabban ég mint a töltődohány/szétbontott cigiből származó.)

A pipa és a bong (mivel általában nem keverik dohánnyal ezeknél) sokkal jobban fogyasztja a "készletet", viszont az egyből meg is üt rendesen.

2019. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha teheted magában szívd ne keverd dohányal mert a nikotin miat sokal könyeben rá szokhatsz. Amúgy meg igen akár ilyen 0.3tól már be lehet álni de az nem lesz sose ugyan az az élmény mint amikor baratokal egy 3-4g blantot elszívsz.
2020. szept. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!