Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Liquid keverés mit hogyan?

Liquid keverés mit hogyan?

Figyelt kérdés

Na most kezdésnek szeretnék keverni egy mogyoros liquidet.

Vettem 120 ml-t és aromát

Ebből akarnák egy 30 ml-et milyen arányban kell összeönteni?


2019. máj. 28. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

mármint gondolom sima alaplét szeretnél ízesíteni ugye?

ha igen akkor általában 4-5%-ban szokták keverni őket tudom ajánlani a liquid kalkulátort amit innen tudsz letölteni: [link]

2019. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen sima alaplét szeretnék izesiteni

És az a 4-5%-ot azt hogy kell elképzelni pl egy tüvel?

Ilyen 4-5 kis csikot felszivok vele?

Bocsi nagyon kezdő vagyok és első keverésem előtt állok:D

2019. máj. 29. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:

A kalkulátorral kilehet számolni könnyedén és igen jó ha van egy fecskendőd tűvel azzal könnyen lehet dolgozni, és ezt úgy kell elképzelni hogy például ha 5%-ba szeretnél keverni 30 ml-t akkor 30 ml alapléhez tegyél 1,50 ML aromát van aki úgy csinálja hogy azt a 5%-ot a 30 ml alapléből kiszívja vagy eleve úgy méri ki hogy például 28,5ml alapléhez 1,50 ml aromát tesz azaz a 5%-át így pontosan meg lesz a 30 ml kész liquid! elkészítés után fel kell rázni jól és 2-3 napig hagyni kell érlelni és az idő alatt minden nap legalább 2x felrázni, viszont az érlelési idő az attól is függ milyen aromát raksz hozzá de itt vannak az érlelési idők:

Desszert ízek: 14 nap


Dohányos ízek: 14 nap


Gyümölcs ízek: 1-3 nap


Mentol ízek: 1-3 nap

ja és még egy tanács: ha nikotinos alaplével dolgozol ajánlott gumikesztyűvel csinálni mivel a nikotin egy nagyon erős anyag permetezni is szoktak vele így nem ajánlatos hogy a bőrre kerüljön! jó liquid keverést!

2019. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!