Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pall Mall erdei gyümölcsös...

Pall Mall erdei gyümölcsös (Wild Click) szivarka vélemény?

Figyelt kérdés
Párszor vettem már, nekem bejön. Valami tapasztalata, észrevétele van vele valakinek?

2019. máj. 29. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Berlinben vettem, nekem bejött, bár néha erősnek éreztem. Egyébként nem dohányzom rendszeresen.
2019. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Előzőnek köszi a választ, amúgy én sem vagyok rendszeres dohányos. Még azt szeretném megtudni hogy a cigivel összehasonlítva milyen minőségbeli eltéréseket láttok? Ez károsabb? Mert ugye olcsóbb pár száz forinttal a ciginél (Ha 20 szálat veszünk akkor egy piros austinnál 300ft-al olcsóbb), de azt olvastam hogy csak azért mert ezen sokkal kevesebb az adó mint a cigarettán.
2019. máj. 29. 15:37
 3/9 HelpMan2 válasza:
Ez igaz. Sokkal kisebb rajta az a adó.
2019. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem jön be.

Arany Marlboro után próbáltam ki... hallod rendesen rosszul lettem tőle.

Hányinger keltő nekem a gyümölcsös íz a cigiben.

2019. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon bejön. Az erdei gyümölcsös íz fantasztikus. Előtte én csak mentolos cigiket próbáltam. A füstje sem büdös, mint a cigarettának. A nikotin erőssége közepes.
2019. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dunhill Fine Cut Master Blend Blue most a favorit.

Nagyon selymes a füstje és nulla vegyszer íz!

Igaz, nem egy szivarka ár kategória, de az nem véletlenül 400 forint.

2019. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon fincsi. Orulok, hogy a tiltás után találtam izesitett cigi pótlékot.
2021. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
De a 2019-ben 400 Ft-os ár 2020-ban 450 Ft volt és december végére 480 Ft lett. A mocskok ezt is emelik.
2021. jan. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
86%
Én rendes cigire szoktam rá először( golden marlboro, kék philips stb) és munkatársam ajánlotta, hogy probáljam ki, ez volt egy éve, és azóta ezt szívom, mivel nem annyira büdös és nem egy pillanat alatt szivom el, plusz 2-3 órát is kibirok 2 cigizés között, nem úgy mint a rendes cigiknél, hogy óránként szívtam egy szállal. Árban is jobban megéri mert 4 dobozzal szoktam venni ami kevesebb mint 2ezer ft és az 40 száll, na most ha rendes cigit veszel, ott 2 doboznál már 3080 körül jössz ki, szóval jobban megéri a szivarka én szerintem, de mindenkinek más az izlése.
2021. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!