Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Piros marbiból lehet kapni...

Piros marbiból lehet kapni üreges filterest?

Figyelt kérdés

kék marbiból és arany marbiból már láttam üreges filterest. Kék marbi olyan volt mintha kicsit mentolos lenne az l filteres változata. De Marboro Advance Blue L filter volt. Tehá nem mentolos marbi , hanem

sima kék marbi. És eddig kék marbit szívtam csak, de már rá untam. Át áltam a Piros Marlbira. De én az üreges filteres cigiket általában jobban szeretem! Gondolom piros marlbinál is jobb lenne. Arra lennék kíváncsi , hogy lehet e kapni belőle L filterest?!



2019. máj. 30. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs
2019. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért szereted jobban az üreges szűrőst?
2019. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom. De pl arany marbinál is a sima szűrősön tisztára érezni a vegyszer ízt. Alig édeskés pedig annak édeskének

kéne lenni elvileg az arany cigik édesebb aromájuak... Viszont üregesnél általában úgy veszem észre , hogy inkább édeskésebb tehát nem annyira vegyszer izű az l filter arany marbi. Kèk marbinál sima filterest meg már rég szívtam!

2019. máj. 30. 17:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Multiba is van!az hogy ízlik?
2019. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Multikat nem szeretem. Nekem az első számú a marbi abból is ugye nagyrészt csak az l filteres , de pl a no l filter arany marbi pocsék! Na meg néha szoktam venni Piros Rothmans-ot!
2019. máj. 30. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az arany dunhill jött be meg néha megkívánom a szofit.olyankor veszek fehéret
2019. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!