Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigit használók! Nektek...

E-cigit használók! Nektek mennyi idő alatt fogy el 10 ml liquid?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy átlagosan mennyi ideig/hány szívásig tart ki nálatok a liquid mennyisége. (Pl. 10 ml (azért, hogy lehessen viszonyítani)).

Azt is írjátok le légyszi, hogy

- milyen készüléketek van

- mekkora ellenállással, és kb. hány W-on használjátok

- DL-t vagy MTL-t használtok



2019. jún. 1. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi 10-12 szálat szívtam, most ugyan ennyiszer "gyújtok" rá 6mgos lötyivel. Olyan 25-30 szívás alkalmanként. Dohányboltos MTL cigim van, Vype etank mini. Napi 2-3ML megy el.
2019. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha elviszem pl egy bulira ott 5-10 ml simán elmegy egy 8 óra alatt, de ha nem szívod pl csak melóba szünetekbe, akkor elég sokáig.
2019. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Napi max 10 percet szívnám
2019. jún. 4. 16:39
 4/5 anonim válasza:

Hello, nem tudom hogy aktuális, de nekem a 10 ml az kb olyan 3-4 óra ami alatt elfogy, 60W-on használom egy Smok Mag Grip 100W e-cigin 3-as liquidet használok..

DL-t használok, 0.16 ohm ellenállás

2019. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, igen, aktuális még! :)
2019. jún. 15. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!