Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Erre mit tanácsolnátok?

Erre mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

15/F Vagyok, és kb úgy 2 éve cigarettázom úgy hogy heti 5-7 szál. De lehet hogy néha több! De nagyon nagyon ritka az hogy letüdőzöm.. mégis afféle vágyat érzek iránta!

Most szerintem én hülye vagyok már bocsi:D

De mit javasoltok? Probáljam lerakni... vagy inkáb tüdözzem le hamár szívom? (Szájráktol meg ilyenektől kicsit parázom... mivel nem tüdőztem le elég sokszor)Vagy szájrákot nehéz összeszedni? vagy tüdőrákot nehezebb? Vagy mit javasóltok?:/ Az esetlek nemgáz ha hetente pár szálat szívok tüdőzve? Vagy ááá nem tudom:/


2010. júl. 8. 03:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
tedd le. (én dohányzom és érzem a hatását...)
2010. júl. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

nagyon gagyi vagy... 2 év alatt tudod mennyi kidobáltál?? nem arrol van szó h cigit vettél hanem hogy kocabagós majom vagy. és ne kérdezz hülyeséget. minenki leszarja hogy hányat tüdőzöl le hetente...én már nagyon meguntam az ilyen hernyókat mint te...és szerintem még elég sokan rajtam kívül.

a szájrák hamarabbkialakul mint a tüdőrák és sokkal nagyobb eséllyel.

na csók (:

2010. júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

csoda hogy nem kezdett még el kialakulni a szájrák 2 év alatt..heti 5-7 szál.. az naponta kb 1 vagy annyi se átlagba,az pedig l*fasz,tedd le,egyáltalán nem vagy rászokva.én sajnos rászoktam,kidobom a sok pénzt arra hogy roncsolom magam,te ne legyél hülye.hajrá.

15/F

2010. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tüdőzöd le akkor eleve nem is lehetsz nikotin függő, max megszokásból csinálod...
2010. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szokj le, ameddig még képes vagy önerőböl.
2010. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
15 vagy????? Azonnal tedd le!
2010. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tüdőrákot sokáig tart míg összeszeded, nővérem 4 éve cigizik, és nagyon sokat, ésmég nemkapott tüdőrákot.Egyébként ha tényleg ilyen keveset szívsz, akkor nemhiszem hogy idegeskedned kéne, mivel aki többet sziv hetente kb 4 -5db-zal annak is kell egy 20 év az biztos...Hát én őszintén nem tudom, szerintem jobb ha leteszed, bár te tudod mit szeretnél
2010. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért van kezedben cigi,ha még cigizni sem tudsz normálisan.Ezzel akarsz vagánykodni?Szerintem a haveri köröd is vágja,hogy egy se..fej vagy!Aki nem tud cigizni az ne is cigizzen!
2010. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem akarok paraszt lenni de most kajak minek szívod ha nem tüdőzöd le? nemérezhetsz rá vágyat se így :/ pár hónapja kezdtem, az első héten azt a pár szálat nem tüdőztem és nagyon szar volt... nem értelek, már boccs.
2010. júl. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!