Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 'Házi' az az vágott dohány?

'Házi' az az vágott dohány?

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne hát ugye én dohányzom csak mivel a boltban már lassan 3000 ft ba kerül 50 gram... ami röhej

és elég sokat cigizek ezért elég sokra rúgna csak a boltból venni még úgy is ha töltöm.

Ezért szoktam venni 4 ezer fél kilo ami egész hónapban elég úgy hogy napi 30-40 szállat is el szívok.

A problémám most az ugye a vágott dohány eleve erősebb mint a bolti és nem is baj mert én ezt szeretem hozzá vagyok már szokva.Viszont amit most kaptam adagot.

Olyan mint ha nem lenne benne nikotin.Vagyis szívod de nem érzel semmit.Nem csillapítja a cigi utáni vágyat csak füstöl.

Ezzel lehet valamit kezdeni vagy kuka ?

Mosni szárítani? stb.. amivel erőssé tudnám tenni.Mert ez olyan mint ha nem is szívnál semmit.



2019. jún. 6. 03:08
 1/1 anonim válasza:
Szárítsd:)
2019. jún. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!