Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet ez a "pattanás"...

Mi lehet ez a "pattanás" szerű dolog a mandulámnál?

Figyelt kérdés

pár hete torokgyulladásom volt ezért nem dohányoztam, és mikor ujra elkezdtem kijött ez a dolog a mandulámnál.

párszor volt már ilyenem de nem foglalkoztam vele mert pár na után elmult azt hittem felszivódott, de ma reggel nagyon bizarrá vált ez az egész, mivel felköhögtem.

Rettenetes szaga volt és nagyon ki tudok borulni az ilyenektől, azóta a hideg futkos a hátamon ha eszembe jut.

Ha valakinek volt már hasonló, és tudja mi lehet ez vagy mit lehet vele kezdeni, irja meg



2019. jún. 11. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mandulakő, üdv a klubban, nagyon undi kis jószágok.
2019. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És amugy ez teljesen ártalmatlan?

Van bármi köze ahoz hogy tohányzom?

2019. jún. 11. 17:01
 3/5 A kérdező kommentje:
*dohányzom
2019. jún. 11. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:

A mandula bemélyedéseiben megtapadó bacik, sejtek, lerakódások okozzák. Ártalmatlan, maguktól kilökődnek a nagyobbak okozhatnak egy kis kaparó érzést, de a kicsiket sokszor észre sem veszed amikor távoznak.

Én nem dohányzom, nekem is szoktak lenni, főleg ha betegeskedem.

2019. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is mandulakő. Én pár hónapja tudtam meg, hogy létezik ilyen és egy csomó videót láttam arról, ahogy "kioperálják", szóval ragadtam is egy tükröt meg egy fülpiszkálót és megnéztem, nekem van-e. Nem találtam egyet sem, erre pár nap múlva sikeresen felhapciztam egyet :s

Szerintem ha kilátszik, magadnak is ki tudod szedni egy fülpiszkáló/egyéb segédeszköz segítségével. És mint már írták előttem, nem ártalmas. Csak rohadt büdös.

2019. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!