Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudtok írni olyan cigit...

Tudtok írni olyan cigit amiben gyengébben érződik a mentholos íz?

Figyelt kérdés
Mentolos Davidoff,Mentolos LD,Mentolos Benson,Mentolos Austin, Mentolos Philip Morris,Mentholos RGD . Azért csak ezek közűl mert tudtommal ezeknek a mentolosát még nem szívtam. Csak ugye philipnél nem csak olyan vékony mentolos van?! Illetve eddig mentolos kék winstont, meg l filteres mentolos kék multit szívtam. De meg untam őket a többi mentolos meg nem jött be még a dunhill mentolosa sem.

2019. jún. 11. 19:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért is érdekel, mert úgy tudom ősszel már egyre kevesebb mentolos cigi lesz. 2020-ra meg már teljesen be szüntetik őket. Szóval addig ki kell élvezni. És megint akarok szívni valami mentolos cigit is, és most azért is kéne gyengébben mentolos cucc. Mert most hétvégére nem akarok erősebb mentolosat szívni. Illetve ha valami olyan mentolos ezek közűl kb mint a sötétzőld pall mall az tíltólistás , mert attól roszúl vagyok...
2019. jún. 11. 19:45
 2/4 A kérdező kommentje:
Já es csakis kizárolag , ha nem mentholos cigiről beszélünk. Akkor csak világoskék sophiet szívok! Viszont a sophie mentolosai sem ízlettek annyira!
2019. jún. 11. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Dunhill switch gold
2019. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azok közűl egyikben sem érződik kevésbé amiket felsoroltam? Vagy ezeknek a mentolosoknak milyen ízűk van?
2019. jún. 12. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!