Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kék lucky strike helyet...

Kék lucky strike helyet valami olcsóbb megoldás?

Figyelt kérdés
Szürke west mondjuk? Az kb ugyanolyan izre mint a kék lucky?! A kék west dupla szűrős. Ha letépem az egyiket akkor sem hasonlit szerintem még eléggé. Ha nem tépem le akkor meg sokkal keserűbb. Meg gondolom ha letépem nem csak erősebb, de a niktin tartalom is több lesz benne. Mivel csak party dohányos vagyok. Ezért nem kéne mert nem akarok jobban rá szokni! Azért is teszem fel a kérdést mert a szürke west-et nem merem ki próbálni. Eddig csak kék lucky-t szívtam , de annak már nagyon fel ment az ára , ezért is! Na meg a kék lucky-ba annyi adalék anyag van , hogy nem kívánom mindig minden hétvégén a cigit. A west is hasonló ebben is?!

2019. jún. 13. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármelyik másik kék cigivel próbálkozz,de ugyanolyan egyik sem lesz. Pl kék camel szerintem elég finom,de nem tudom mennyibe kerül. De amúgy ha partidohányos vagy szerintem nincs nagy lényege az árnak, gondolom hetente veszel akkor max egy dobozt, ebben az esetben ha van is kb 100 forint különbség( annál több tuti nincs) akkor spórolsz havonta 400 forintot. Szóval szerintem ez nem lényeges.
2019. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!