Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányosok hogy bírják...

A dohányosok hogy bírják elviselni a cigi elképesztően büdös szagát? Vagy nem is érzik egy idő után?

Figyelt kérdés
Nem rosszindulatból kérdezem. Sorházban élek és a másik lakás ablaka igen közel van az enyémhez, ha ott dohányzik a szomszédom, átjön hozzám így nyitott ablakon és a nagy szoba végében is érzem azt a borzalmas szagot. Most hogy megcsapott, felvetődött bennem a kérdés. Ők hogy bírják elviselni? Vagy egy idő után megszokják...? Nekem ez annyira durva :D
2019. jún. 14. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Olyanok, mint a legyek, amik odavannak a lószarért. Először azért csinálták, mert ettől képzeli menőnek magát a proli, meg az igénytelen szüleitől is ezt látta, aztán már nem tud lejönni róla, mert ez egy drog, függőséget okoz.
2019. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Amikor kakilsz, akkor nem büdös nek érzed? Kicsit használd már az agyad...
2019. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
76%
Nem érzik a szagát. A párom próbája időnként letenni, ha nem gyújt rá hosszabb ideig, akkor ő is érzi, hogy büdös és rossz az íze, egyébként nem.
2019. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Amikor kakilsz, akkor nem büdös nek érzed?"


Általában normálisan táplálkozom, akkor nem büdös, ha néha mégis, akkor olyat ettem, de az egy szükséglet, ami akkor azzal jár és nem szórakoztat egyáltalán. Na de a cigi nem szükséglet.

2019. jún. 14. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem mindenkinek büdös.

Van, aki szereti ezt a szagot. Ráadásul egy jó érzéssel társul maga a szaglás érzet, ezért őket egy jó élményre emlékezteti őket. Aztán ott van az is, hogy csökkenti a szaglás képességét és ha már ők ebben a szagban élnek, nekik nem is tűnik fel, megszokják.

2019. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

Na most foglak kiakasztani kérdező!

Ha 1nagyon szép lány,nö dohányzik,aki azért használ parfümöt,parfümös dezodor az szexi és izgató tud lenni,és pedig azert mert dohányzas közben azok a mozdulatok amiket csinál,vagy ha közben még pózokat is csinal es Uram bocsá még szexi ruhazatban,magassarkúban is van,az igenis szexi tud lenni!

Jobban felhívja a figyelmet magára!

De nyilván ha 1átlagos,,szürke kis egér" nő dohanyzik és igenytelen,koszos,büdös az látod tényleg proli!

Nekem ez a véleményem

2019. jún. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a proli szót felejts már el. Rosszul használod évek óta.
2019. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Én mielőtt dohányoztam sem éreztem a szagot mert nem a lakásban szívtam, de ha mellettem szívta valaki sem volt büdös az én orromnak. Rajtam viszont sűrűn érezték egyébként.
2019. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkit ponorozzunk le! Ez itt a gyakori trollkodós pontozós verseny!
2019. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!