Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért számít ennyit?

Miért számít ennyit?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy érdekes kérdés fogalmazódott meg bennem. Mégpedig miért zavarja a férfiakat az ha egy nő dohányzik? Mostanaban olyan emberekkel ismerkedem akiket ez zavar. Igen dohányzom 6eve. És nem,nem akarom letenni egyenlőre. Itt most jöhet az hogy "majd meghalsz miatta" meg hogy majd "betegségeid lesznek tőle mert yx-nak is ez még az volt".. ez a része nem érdekel :)) erős személyiség vagyok bármikor le tudnám tenni ha akarnám de most még nem akarom így ezt a részt hagyjuk :D Tehát a kérdéshez visszatérve, a legtöbb pasi dohányzik. Mi sem vagyis én nem szólom meg érte őket. Volt már olyan kapcsolatom mikor én még nem dohanyoztam hogy az exem igen. Nem zavart. Akkor a mostani pasikat (legtöbbjüket) miért zavarja? Saját keresetemből szivom nem máséból:D srácok/férfiak adjatok rá választ mert nem értem :D köszönöm :)) :D
2019. jún. 25. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mégpedig miért zavarja a férfiakat az ha egy nő dohányzik?"

Ha ő maga is dohányzik akkor valószínűleg nem zavarja. Ha mégis akkor valószínűleg tudatalatt a terhességre gondol, ami alatt tilos lenne bagózni.


Ha nem dohányzik, akkor az zavarja, hogy büdös a szád, büdös a ruhád és összebüdösítesz mindent magad körül. Nem, a parfüm nem nyomja el. Zavarja, hogy frusztrált leszel cigi nélkül és hogy az étteremből el-eltündezel, mert szipákolni kell.


"erős személyiség vagyok bármikor le tudnám tenni ha akarnám..."

Persze-persze. Álmodozz csak. Ha le tudnád tenni, akkor letennéd, de nem tudod.

2019. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert sokan hosszútávon gondolkodnak illetve ezért:

[link]

2019. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még egy faktor: régen a dohányzás menő volt, ma már szerencsére nem az. Persze a tinik közt lehet most is jampi dolog, de 30 körültől felfelé már egyáltalán nem. Tulajdonképpen ciki.
2019. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elözöek nagyon jol összefoglaltak, amit erröl gondolok. Szerintem, ha valaki nem dohanyzik egy parkapcsolatban, legyen az nö vagy ferfi, azt borzasztoan zavarja, ha a masik fel igen. Miert? Mert ö is szagolja akaratlanul a büdös füstöt, az ö ruhai is büdösek lesznek stb. stb. Ha mindket fel cigizik es a ferfit zavarja, hogy a nö is, az eleg butasag szerintem. Semmivel több "joga" nincs neki ahhoz, hogy dohanyozzon, a nönek meg semmivel sincs kevesebb.
2019. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok de én is utálom a dohányzást. Borzasztó szaga és íze van. A partnereim is nemdohányzóak, náluk is szempont volt ugyanezen okok miatt, hogy a másik se szívja.
2019. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen képzeld le tudnám tenni ha akarnám mert pl van olyan hogy fel napig nem gyujtok rá és semmi bajom nincs :) sőt volt olyan hogy 2napig nem cigiztem pl :)) de nem bizonygatom érthetetlen embereknek mivel semmi közöd hozzá :) egy egyszerű kérdés volt :) köszi a többieknek az eddigi válaszokat
2019. jún. 25. 10:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem azért számít, mert proli dolognak tartom. Kb mintha rybancrendszámod lenne, vagy leopárdmintás cuccokban járnál. 15 éve nem zavart, mert sokkal több nő dohányzott, de azóta változott a világ. Ma a dohányzó nők kb. fele roma, prostituált, vagy csak simán öreg, magyarán kva gáz lett.
2019. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Halmai Annamária válasza:

Ha cigizel nem érzed milyen büdös. Ha nem cigizel, akkor érzed, főleg a szájszaga a rossz a másiknak ha cigizik.

Amúgy nőként nem igazán ildomos 25 év felett dohányozni mert 35 éves korodra olyan aszott arcod lesz tőle mintha 40-45 éves lennél.

2019. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

"pl van olyan hogy fel napig nem gyujtok rá és semmi bajom nincs :)"


jézusom, fél napig????? azonnal kitüntetést neki!!!

2019. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Részben a terhesség miatt - ha majd akkor sem tud vagy akar leszokni, és a gyerekünket veszélyeztetné ezzel...


Másrészt a szag - egyszerűen nem kellemes.


Harmadrészt ez a "Rá kell gyújtanom!" dolog kiakaszt - ott ahol nem lehet, ott ahol ciki, vagy otthon a lakásban nem, de tél van, hideg, muszáj kimennem? (és az ezzel járó nézeteltérések).

2019. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!